The All-Star Weddingband

Click here to edit subtitle

2014:

29/08: Olen – JH Kapao (try-out)

06/09: Leuven – Trouw (prive)


2015:

30/01: Roeselare – De Verlichte Geest

04/04: Zoersel – JH Zoezel

12/08: Niel – Beachvolley

25/09: Niel – JH Jokot

23/10: Wilrijk – JC Vizit

30/10: Kortemark – JH De Fauteuil

30/10: Mol – JH Tydeeh

13/11: Herselt – JC De Choke

29/11: Retie – Frietrock

05/12: Ysselstein (NL) – JC Jera


2016:

16/01: Eindhoven (NL) – Dynamo

20/02: Oud-Turnhout – JH Splinter

09/04: St-Genesius-Rode – JH Animoro

28/05: Berchem – JC Den Englantier

09/06: Breda (NL) – PR Soccer

02/07: Halle-Zoersel – JH De Non

08/07: Herentals – Chirolokalen

20/07: Hoegaarde – JH Paenhuys

23/07: Zoersel – JH Zoezel

26/08: Schoten – Bday Alynne (prive)

03/09: Elewijt – Driesrock

03/09: St-Lenaarts – Dijkrock

03/09: Genk – Fuck Oud Worden Fest

09/09: Meerhout – Give Gaas

11/09: Boom – De Schorre

17/09: Olen – Olenfest (camping)

19/11: Mortsel – JH Centraal

27/12: Meterik (NL) – OJC Knor


2017:

06/01: Edegem- JH Nootuitgang

28/01: Bilzen – JH Haajf

03/02: Eernegem – B52

10/02: Lommel – Mercurius Rockt

18/02: Mortsel - Scouts

04/03: Tongeren – hippodroom

31/03: Trouwfeest Mol

01/04: Oud Turnhout – JH Splinter

01/04: Zoersel – JH Zoezel

09/04: Luik – Smile Cafe

15/04: Merksplas - Zigzag

28/04: Meerhout – Vlessenhoeve

05/05: Vorselaar – JH Staminee

06/05: Vrijgezellen – Ysselstein (NL)

06/05: Westmalle – JH Babylon

20/05: Ringhoven (NL) – RockAmRinghoven

27/05: Tongeren – Benzien fest

27/05: Mol – El Topo goes loco

24/06: Lille - Vrijgezellen

07/07: Noorderwijk - Tribute fest

08/07: 13j choke - Herselt

15/07: Beerse – Rock XXL fest

20/07: Trouwfeest – Nijlen

21/07: Cafe Reflex - Brugge

29/07: Kotfeest festival - Lille

12/08: Herentals – Soundclash

20/08: Fast & Vintage - Tongeren

25/08: Genk – JH Ginsert

26/08: Posthuis - Wuustwezel

02/09: Elewijt – Driesrock

02/09: Beerzel Beerputrock

09/09: Guitrode – Ruusrock

07/10: Inside the cage fest - Meterik (NL)

20/10: CC Laekelinde – St Pieters Leeuw

03/11: Boesjkammeree – Mechelen

04/11: OC Notelaar – Oostmalle

18/11: VC De Kruierie – Balen

25/11: So What! – Gouda (NL)

02/12: De Verlichte Geest – Roeselare


2018:

06/01/18: Berlaar - Cafe Den hoek

20/01/16: Lochristi - JH Lodejo

03/03/18: Oeval - De Biehal

10/03/18: Genk - JH Ginsert

18/03/18: Retie - Folia

23/03/18: Ysselsteyn (NL) - Ossenfeest (prive)

31/03/18: St-Woluwe - Chirolokaal (prive)

31/03/18: Opdorp - Trouw (prive)

06/04/18: Mol - Trouw (prive)

21/04/18: Goetshoven - OC De Koepel

28/04/18: Stenen - Rock Stenen

10/05/18: Zeeland (NL) - Cafe Den Acoustic

12/05/18: Rutten - Benzien fest

25/05/18: Nijmegen (NL) - De Bijstand

02/06/18: Veurne - CremeKar Fest

14/06/18: Niel - slotfeest KAN

07/07/18: Roeselare - De Verlichte Geest

13/07/18: Noorderwijk - Chiro Noorderwijk

14/07/18: Terhagen - Zomerbar Bokaal

28/07/18: Brugge – De Kelk

28/07/18: Olen - Terras Kapao

04/08/18: Gierle - FC Gierle

15/09/18: Ham - JH De Stip

15/09/18: Herentals - Soundclash

04/10/18: Mechelen - Conclaaf

06/10/18: Ysselsteyn (NL) - OJC Jera

27/10/18: Meterik (NL) - Inside the Cage

10/11/18: Mol - JH Tydeeh

24/11/18: Oostmalle - JK Malmejo

01/12/18: Groesbeek (NL) - OJC Maddogs

01/12/18: Geel - JH De Vonk

15/12/18: Leopoldsburg - Plug In

21/12/18: Aartrijke - JH Twen

29/12/18: Wilrijk - JC Vizit


2019:

26/01 Westerlo - JH Phoenix

08/02 Wilrijk - St.Ursela (p)

09/02 Westmeerbeek - Voetbalchallet (p)

01/03 Tongerlo - De Kieper

09/03 Tunrhout - Mengelmoes

23/03 Lichaart - Ossenfeest (p)

30/03 Heist O/D Berg - Roque Monsieur

06/04 Hogerheide (NL) - Het Klavertje

12/04 Meer - Chiroterrein

13/04 Tielen - JH Jeti

14/04 Halmont-Achel - Pebbles

25/04 Meerhout – GROEZROCK

30/04 Wilrijk - JC Vizit

30/04 Mechelen - De Club

04/05 Beerse - JH Korridor

18/05 Mariaheide (NL) - Rock Am Ringoven

25/05 Geldermalsen (NL) - K.O.T.S.-fest

25/05 Putte - Joe Pilar -fandag

05/07 Hove - JH tJok

13/07 Gierle - SJOCK

10/08 Wolvertem - Krotrock

17/08 Kiewit - PUKKELPOP

31/08 Herenthout - JH ’t Verschil

07/09 Zemst - Manon Bday (p)

14/09 Herentals - Soundclash

28/09 Sas v Gent (NL) - Factory Fest

05/10 Gemert (NL) - Kleppenjagerstreffen

12/10 Deurne - Trouw Y&A(p)

09/11 Lille - Rock Wechel

10/11 Mol - JH Tydeeh

16/11 Meerhout - JC Horizont

23/11 Aalst - Cinema

14/12 Heerlen (NL) – Bluff

20/12 Oud-Turnhout – OC Den Djoelen